KONST / Litografier / Färglitografi 13316353
*
nr 1331 6353
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 249/350. Motivet: 24x30 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 20:27:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 21:41:25
1
100 kr
1/6 20:03:16
2
Vinnande bud
1/6 20:22:18
3
200 kr
1/6 20:22:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs mer om Gunnar Brusewitz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
*
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Gunnar Brusewitz
nr 1331 6353
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 249/350. Motivet: 24x30 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 21:41:25 | 1 | 100 kr |
1/6 20:03:16 | 2 | Vinnande bud |
1/6 20:22:18 | 3 | 200 kr |
1/6 20:22:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk mÃ¥lare född 1924, död 2004.Läs mer om Gunnar Brusewitz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08